Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Законът и престъплението, редът и анархията, защитникът и жертвата – те винаги си противостоят и създават предпоставки за сблъсък. Ненавистта и яростта провокират насилие, което руши живота на хората. Защото сме различни и сме обречени на сблъсъци.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Перонът

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Aoi
Admin
Aoi


Брой мнения : 380
Join date : 06.02.2011
Age : 36
Местожителство : Токио

Лист с данните на Героя
Име: Ваня Мнемик
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Перонът Empty
ПисанеЗаглавие: Перонът   Перонът I_icon_minitimeПон Фев 07, 2011 6:18 pm

Когато се обявеше влак, всички пътници излизаха на перона, за да го изчакат да пристигне и да се качат в него.
Тук също имаше определен брой пейки за пътуващите, които не желаеха да стоят в чакалнята.
Върнете се в началото Go down
Senses Fail

Senses Fail


Брой мнения : 9
Join date : 07.02.2011

Лист с данните на Героя
Име: Клаус Морт
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Перонът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Перонът   Перонът I_icon_minitimeПон Фев 14, 2011 7:35 pm

След още няколко премигвания,очите ми сякаш натежаха и аз ги затворих напълно.Не беше много безопасно да зсипвам във влак,който е чужд град,но какво да се прави.По едно време се събудих.Влакът минаваше през някакво поле,сле което имаше гора.Беше доста хубаво.Навън беше мрека и луната ограяваше всичко наоколо.Силуетите на дърветата леко се поклащаха от духащия навън вятър.Класовете се угъваха леко,вятърът сякаш си играеше със всичко навън.В далечината се виждаха някакви светлини.След малко вляохме в няккъв град и спяряхме на гарата.Вратите се отворихя и няколко човека слязоха.След малко влакът отново потргли и аз отново изгубих погледа си някъде навън...
Върнете се в началото Go down
 
Перонът
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Перонът
» Перонът
» Перонът
» Перонът
» Перонът

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Организация Колдборн :: Оулдфлоуер :: Железопътната Гара-
Идете на: