Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Законът и престъплението, редът и анархията, защитникът и жертвата – те винаги си противостоят и създават предпоставки за сблъсък. Ненавистта и яростта провокират насилие, което руши живота на хората. Защото сме различни и сме обречени на сблъсъци.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Перонът

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Aoi
Admin
Aoi


Брой мнения : 380
Join date : 06.02.2011
Age : 36
Местожителство : Токио

Лист с данните на Героя
Име: Ваня Мнемик
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Перонът Empty
ПисанеЗаглавие: Перонът   Перонът I_icon_minitimeПон Фев 07, 2011 6:41 pm

Когато се обявеше влак, всички пътници излизаха на перона, за да го изчакат да пристигне и да се качат в него.
Тук също имаше определен брой пейки за пътуващите, които не желаеха да стоят в чакалнята.
Върнете се в началото Go down
Senses Fail

Senses Fail


Брой мнения : 9
Join date : 07.02.2011

Лист с данните на Героя
Име: Клаус Морт
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Перонът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Перонът   Перонът I_icon_minitimeСря Фев 09, 2011 8:08 pm

Платих 50 злато и взех билета,кимнах на жената и отново се усмихнах.На вискокоговорителя се чу повикеване на пътниците и аз малко по-бързо тръгнах към коловоз едно.Когато излязох влакът тъкмо пристигна.Качих се в купето и се огледах.Нямаше много хора и имаше доста свободни места.Седнах на едно по-задно място,до прозореца и леко дръпнах пердето.За момент подпрях чело на стъколото и погледнах навън.Признавам си-тук бе дотса красиво.Извендъж влакът изсвири и аз се стреснах леко,като съзнанието ми бързо се върна във влака...Погледът ми отново излезе през прозореца и започна да се рее над сградите и полетата,които бяха около ЖП гарата.Слънцето вече залязваше и облаците бяха оцветени в розово с леки червени отенъци.След малко влакът сигурно ще потегли и ме очакваше едно не много късо пътуване.Това не ме притесняваше,понеже обичах да пътувам и почти през цялото време щях гледах през прозореца или да спя.
Върнете се в началото Go down
Aoi
Admin
Aoi


Брой мнения : 380
Join date : 06.02.2011
Age : 36
Местожителство : Токио

Лист с данните на Героя
Име: Ваня Мнемик
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Перонът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Перонът   Перонът I_icon_minitimeСря Фев 09, 2011 8:20 pm

И така влакът тръгна.

/-50 злато. Очаквам пост тук, после един тук - опиши какво виждаш, и накрая тук./
Върнете се в началото Go down
Senses Fail

Senses Fail


Брой мнения : 9
Join date : 07.02.2011

Лист с данните на Героя
Име: Клаус Морт
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Перонът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Перонът   Перонът I_icon_minitimeСря Фев 09, 2011 8:37 pm

Влакът изсвири отново и леко се раздруса,след това потегли бавно и леко забързваше скоростта си.Продължих да гледам през прозореца.Някой би казал,че не съм добре,защото повечето не виждаха нещо интересно в това да наблюдаваш пътя,по който минаваш или природата,която може да видиш в движение.Вратата на купето се отвори и влезе кондуктор.Той провери на всички билетите и стигна до мен.Аз започнах да го търся и отначало си помислих,че съм го изгубил и че ще трябва да плащам глоба,но слава богу го намерих и му го представих.Той ми пожела приятно пътуване и излезе.Аз въздъхнах и вдигнах яката си,като за момент затворих очи...
Върнете се в началото Go down
Aoi
Admin
Aoi


Брой мнения : 380
Join date : 06.02.2011
Age : 36
Местожителство : Токио

Лист с данните на Героя
Име: Ваня Мнемик
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Перонът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Перонът   Перонът I_icon_minitimeНед Фев 20, 2011 1:38 pm

- Момче, за къде пътуваш? - Чу Клаус зад себе си.
Когати влакът беше спрял, една възрастна жена се бе настанила до него. Толкова безшумно, че дри не я беше усетил.
- Изглеждаш ми на некромансър. Вие, новаците, не можете да се прикривате добре. Аз навремето се опитвах да стана човек, ама така и не успях, синко. Това беше още по времето на войната ни с Талиесин, която всички знаем как завърши.
Старицата бе започнала своята реч за "доброто" старо време, в което беше живяла. Но защо, по дяволите, искаше да стане човек?
Върнете се в началото Go down
4LYN

4LYN


Брой мнения : 4
Join date : 07.02.2011

Лист с данните на Героя
Име: Криста
Клас: Асасин
Ранг: Новак

Перонът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Перонът   Перонът I_icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 7:06 pm

Имаше тълпа от хора, насядали по пейките. Имаше само една свободна пейка. Седнаха на нея и зачакаха влака си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Перонът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Перонът   Перонът I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Перонът
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Перонът
» Перонът
» Перонът
» Перонът
» Перонът

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Организация Колдборн :: Блулайт :: ЖП Гарата-
Идете на: