Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Законът и престъплението, редът и анархията, защитникът и жертвата – те винаги си противостоят и създават предпоставки за сблъсък. Ненавистта и яростта провокират насилие, което руши живота на хората. Защото сме различни и сме обречени на сблъсъци.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Създаване на Герой

Go down 
+8
Mefistofell
S[c]aR
4LYN
Baka
Insane
poli_dreamz
SerenaEll
Aoi
12 posters
АвторСъобщение
Aoi
Admin
Aoi


Брой мнения : 380
Join date : 06.02.2011
Age : 36
Местожителство : Токио

Лист с данните на Героя
Име: Ваня Мнемик
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Създаване на Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на Герой   Създаване на Герой I_icon_minitimeНед Фев 06, 2011 12:48 pm

Име и Фамилия:
Години:
История на героя:
Външен вид:
Спътник:
Клас:

Попълвате тези изисквания и изчаквате одобрението си.
За възрастта може да избирате години между 10 и 27.
Спътникът е съществото, което ви придружава. Разказвачът сам решава колко е силно и му определя начални статсове, които ще ръстат с тренировките, на които го подлагате. Не е задължително да имате спътник.
Върнете се в началото Go down
SerenaEll

SerenaEll


Брой мнения : 56
Join date : 07.02.2011
Age : 88
Местожителство : Пловдив

Лист с данните на Героя
Име: Серена Ел
Клас: Вампир
Ранг: Новак

Създаване на Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Serena Ell   Създаване на Герой I_icon_minitimeПон Фев 07, 2011 9:00 pm

Име и Фамилия: Серена Eл
Години: 19
История на героя: Родена, преди години в малко селце, Серена, израства като щастливо дете с много спомени. Едва когато става на 18, майка 'и и повдига въпроса за вампирите. ето как тя разбира за историята на семейството си. От поколение на поколение, се прехвърля вампиризмът и то единствено само на децата от женски пол. На Ел и трябва доста време, за да осмисли казаното от майка 'и. Дните от живота 'и и си минават, докато един ден тя не се събужда от ужасяваща, пареща болка в гърлото. В началото на деня, тя не казва на майка си, защото е мислела за някакъв грип, но трудно изкарала до края на вечерта. Споделя с майка си, за ужасяващата болка, която все едно я изгаря отвътре. Тогава Лили 'и и обяснява какво трябва да направи и какви ще са последиците от това. Заедно излизат навън, за да може Серена да се отърве от досадната болка. С помощта на майка си тя успява да се научи да работи на някакво ниво с кама. След няколко месеца, тя заминала за Рей-Драйк, за да продължи живота си като вампир.
Външен вид: Серена е симпатично момиче, високо около 175, с добре оформено тяло. Черната 'и коса покрива целия 'и гръб като талази от коприна, а зелените и очи могат да разчустват всеки.
Спътник: Вълчица на име СаманТа
Клас: Вампир
Създаване на Герой Wolflady1
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1669990280
Aoi
Admin
Aoi


Брой мнения : 380
Join date : 06.02.2011
Age : 36
Местожителство : Токио

Лист с данните на Героя
Име: Ваня Мнемик
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Създаване на Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Герой   Създаване на Герой I_icon_minitimeПон Фев 07, 2011 9:03 pm

Серена, добре дошла. Историята ти започва от тук.
Стигни до Уолфдел както сметнеш за добре. Успех и приятна игра.
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz

poli_dreamz


Брой мнения : 77
Join date : 07.02.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Лист с данните на Героя
Име: Ния Джурейт
Клас: Вампир
Ранг: Новак

Създаване на Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Герой   Създаване на Герой I_icon_minitimeПон Фев 07, 2011 9:28 pm

Име и Фамилия: Ния Джурейт

Години: 19

История на героя:
Как станах вампир? Накратко, имаше нападение в града ми от вампири. Почти всички бяха убити с няколко изключения. Аз съм изключение. Дали съм извадила късмет - едва ли. По дяволите, все пак исках да ставам асасин. А сега какво? Да пиеш чуждата кръв не е едно от най-приятните неща, които могат да ти се случат, но се свиква. Взеха ме за робиня, най-грубо казано. Задачата ми бе да развличам разглезените вампирчета, които обичат да си угаждат. Най-често заемах функцията на танцьорка, понякога и на компаньонка, а понякога влизах във функцията и на наемен убиец. Бях любимка на главатаря. Опитваше се да ме накара да стана пълноправен член на бандата му, но така и не приех. След няколко години няколко некрота избиха бандата. Успях да избягам чрез хитрост и някое друго умение. От тогава се скитам като муха без глава. Реших да отида на обучение. Защо? Защото така, не съм длъжна да давам обяснения, а и не ви засяга. Ха! Почнахте да разбирате горе-долу какъв характер съм, нали. Пхахах, късмет. Обичам да иронизирам хората, както и себе си. За сега толкова. Всичко друго ще го разберете с времето....може би.

Външен вид:
Създаване на Герой Saki13122010byaditya777

Спътник: Нямам

Клас: Вампир, да не повярваш


Последната промяна е направена от poli_dreamz на Нед Мар 06, 2011 4:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Aoi
Admin
Aoi


Брой мнения : 380
Join date : 06.02.2011
Age : 36
Местожителство : Токио

Лист с данните на Героя
Име: Ваня Мнемик
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Създаване на Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Герой   Създаване на Герой I_icon_minitimeПон Фев 07, 2011 9:33 pm

Джурейт, пази се от Кристофър! Защо ли?!
Твоето приключение започва от тук. Стигни до Уолфдел както намериш за добре. Успех с Кристофърчу!
Върнете се в началото Go down
Insane

Insane


Брой мнения : 29
Join date : 06.02.2011

Лист с данните на Героя
Име: Елена Ренска
Клас: Асасин
Ранг: Новак

Създаване на Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Герой   Създаване на Герой I_icon_minitimeПон Фев 07, 2011 9:39 pm

Име и Фамилия:
Елена Ренска
Години:
20
История на героя:
Когато бях малка, живеех заедно с майка си и баща си в семейното имение. Намираше се в околностите на град Маджестик, беше просторно и пълно с каквото ми душа иска. Баща ми ходеше често на работа, но се връщаше вечер и преди да си легна винаги ми четеше приказка. С майка ми бях по цял ден, и въпреки това не си писвахме. Можехме да си говорим с часове, и после да повторим.
И двамата бяха чистокръвни огнени магове. Много силни. Така и никой не разбра, защо аз не наследих силата им, а се отправих към сенките с пълна сила.
Бях щастливо и богато дете, на което нищо не му липсва.
Един нещастен ден обаче, майка ми забременя. Радвах се много, всички си мислехме че ще си имам брат. Да, но не било писано.
Сесилия Ренска - майка ми, имаше лека бременност и всички си мислеха, че раждането ще мине като по вода. В тази вечер обаче имаше буря, само аз ли разбрах, че значи нещо лошо?
И така, майка ми не преживя нощта, раждането беше тежко, тя изгуби много кръв, и почина в болки. Детето се роди мъртво, може би заради това бременноста е била толкова лека.. Все пак беше момче. Горкото ми братче. И майка ми. Бях едва на 7 години, когато стана това, но за жалост вече разбирах всичко.
Баща ми беше слаб мъж, който има нужда от силна жена до себе си. Майка ми беше точно такава жена. Помня, въпреки, че едва помня лицето и. Филип - баща ми, много я обичаше, но имаше нужда от опора. Няма и две години след смъртта и, когато се появи Фелисити. Омъжи се за него, но се оказа зла жена.
Стана като в приказката за Пепеляшка, знаете я, нали? Няма как да не я знаете.. Фелисити ме заключваше в стаята ми по цели дни. Вратата се отваряше само за да може прислужницата да ми донесе да ям. Татко отсъстваше често и не разбираше за тези инциденти, не смеех да му кажа. Тя ме пускаше само тогава, а когато той се върнеше към ежедневната си работа, отново бях затворница.
Spoiler:
Вече не издържах. На 15 години продължавах всеки ден да стоя затворена в стаята си, и единствената светлина, която виждах беше тази, която успееше да се прокрадне през прозореца. Какво и бях сторила на Фелисити, че да се отнася така с мен?
Една нощ направих план за бягство. Днес съм тук, значи е проработил, както и сами можете да се сетите.
Оставаха още около месец-два до 16-тият ми рожден ден, когато аз реших да се "изнеса" от вкъщи. Една вечер, когато прислужницата ми дойде, за да остави храната, я ударих с нещо. Не помня със какво, но тя веднага се стовари на земята. Ето така се отстранява гадна прислужница, с нещо по главата!
Тръгнах на долу. Стълбите ми изглеждаха безкрайни, но все пак успях да стигна края им и да тръгна към изходната врата. Спасението ми!
Да, ама не. Фелисити все още не си беше легнала и тръгна след мен да ме гони. Не успях да стигна вратата, но кухнята - да. Това беше повратният момент в живота ми, когато се докопах до ножа и го забодох в корема и.
Все пак избягах. Съжалявам, че оставих баща ми сам, но нямах избор.
Скоро станах на 16. И така, скитах от град на град, намирах си временни работи като сервитьорка или продавачка, но нищо не ми допадаше. С нищо не пожелах да се захвана за постоянно. Знаех, че имам в себе си магия, умения, но не знаех как да ги развивам и използвам.
Един ден се хванах на работа в магазин за оръжия. Правеха се там, по поръчка. Не знам как собственика се нави да ме вземе при него, но съм му благодарна от цялото си сърце за това. Промени живота ми, и всичките познания, които имам за оръжията, идват благодарение на него.
И така, две години работех при него и се учех от него. С дъщеря му обаче не се разбирахме много-много. Даже напротив, не се понасяхме. Е, такъв ми бил късмета, все има някой, който да ми проваля живота.
Старчето обаче си беше вече на възраст и почина. Завеща всичко на дъщеря си. Още половин година поработих в магазина без него, но накрая тя реши да продаде земята и трябваше да напусна.
Оставаше още половин година до 19-тият ми рожден ден. Нямах работа, къде да спя, пари.. Нямах нищо!
Ето как се стигна до решението ми да се обучавам. Джак Пойнт се казваше той. Не зная как, но се влюбих в него толкова бързо, колкото и той в мен. Да, ама не ни било писано вероятно. На брат му, и моят ментор, а именно Хикари Катсу, трудно му издържаха нервите. Лесно се изпускаше. Не един път съм била насинявана заради дума накриво, или грешно движение. Това е отделен въпрос.
Джак пожела да стане мой постоянен учител, хем да ме учи, хем да може да ме пази докато стана достатъчно силна. На Хикари това не му изнесе, и от дума на дума... Те се сбиха. А както вече споменах Хикари беше меко казано силен.
Джак не оцеля. Но ми беше трудно да продължавам всеки ден да виждам този човек, така омразен. Тръгна си, късно през нощта. Как не ме хвана, не зная, той всичко хващаше в действие. Късмета на начинаещият, предполагам.
И ето как се озовах тук..
Външен вид:
Създаване на Герой 9b03f978bb98ba7a1044f6e2cc284df5_539x716
Спътник:
-
Клас:
Асасин

Върнете се в началото Go down
Aoi
Admin
Aoi


Брой мнения : 380
Join date : 06.02.2011
Age : 36
Местожителство : Токио

Лист с данните на Героя
Име: Ваня Мнемик
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Създаване на Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Герой   Създаване на Герой I_icon_minitimeПон Фев 07, 2011 9:43 pm

Елена Ренска... Брат, майка, баща... затвор... Сенките те очакват, но къде са?
Историята ти започва от тук. Приятен път до Бел Уайн.
Върнете се в началото Go down
Baka




Брой мнения : 3
Join date : 07.02.2011

Лист с данните на Героя
Име: Катерина Петрова
Клас: Вампир
Ранг: Новак

Създаване на Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Герой   Създаване на Герой I_icon_minitimeПон Фев 07, 2011 10:41 pm

Име и Фамилия: Катерина Петрова
Години: 19
История на героя: Като малка живяла с родителите си.. Семейството й били богати и известни хора. Били благородни и добри.. за разлика от Катерина. За разлика от тях, тя рядко допуска нещо да й противоречи, обича властта. Никой не може да поеме контрол над нея,.. Само специален човек може да я "окроти".. Семейството й живяло във столицата, в голямо имение на центъра. Щастието им не траело дълго - баща й станал алкохолик,.. след време получил шизофрения - на моменти получавал пристъпи, в които не помни какво прави. Хора изчезвали без никой да знае как и защо. Той се променил коренно.. 4 седмици след 19-тият й рожден ден и майка й също изчезнала, и това направило голямо впечатление, тогава тя започнала да търси убиецът на майка си.. Като стигнала до извода, че баща й е лошият .. Добрият и дружелюбен мъж, с побелели вече коси, бил се превърнал в чудовище. Точно тогава и тя станала вампир. Бягала от нещото - убиецът на майка й, без желание дори да му види лицето.. Изморила се и спряла за секунда, а той се появил пред нея. Последно тогава усетила, как зъбите се впиват във вратът й..
Външен вид: Дълга и къдрава - кестенява коса, кафяви очи. Висока около 1,70 и около 50 килограма.
Създаване на Герой Katherine_pierce_4_by_gaiphage-d2ynl2b_large
Спътник: Няма
Клас: Вампир
Върнете се в началото Go down
Aoi
Admin
Aoi


Брой мнения : 380
Join date : 06.02.2011
Age : 36
Местожителство : Токио

Лист с данните на Героя
Име: Ваня Мнемик
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Създаване на Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Герой   Създаване на Герой I_icon_minitimeПон Фев 07, 2011 10:45 pm

Заразата на сърцето е лош порок, който си могла да избегнеш, но... това не трябва да те отчайва. Нека помислим за момент, че белокосият мъж ти е подарил по-добър живот.
Катерина, историята ти започва от тук. Успех, забавлявай се.
Крайна цел - Замъкът.
Върнете се в началото Go down
4LYN

4LYN


Брой мнения : 4
Join date : 07.02.2011

Лист с данните на Героя
Име: Криста
Клас: Асасин
Ранг: Новак

Създаване на Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Герой   Създаване на Герой I_icon_minitimeВто Фев 08, 2011 2:00 pm

Тя се казва Криста, а той Георг. Те са брат и сестра, но както винаги тя е по-умната, а той по-наивния от двамата. Ето защо в трудните моменти се очаква Криста да взима решения, а Георг си пада по забавленията. Иначе казано Георг е нейния спътник.
Тя е на 21, а той на 19. Макар и малки на години и двамата са видели достатъчно от света.
Тяхната история - дори и те не я знаят. Тук са за да узнаят своето минало и да научат бъдещето си.
Криста е висока (около 174 см) и стройна млада дама. По раменете й се спуска дълга права кестенява коса. Очите й - катранено черни. А нейният брат: мургав, черноок с къса черна коса. В лице двамата не си приличат и хората често ги взимат просто за непознати един за друг момче и момиче.
Криста е отличничката на випуска. Учи медицина в Кройлербронкският Университет. Георг може да се каже, че е разочарованието в семейството. Той също е известен в даскалото, но не с пъргавия си ум,а с чара и способността да омайва момичетата. Не обича да учи. Той също е студент и учи Квантова механика, благодарение на своя вуйчо преподавател в същия университет и първи приятел с Декана на факултета. Георг е маниак на тема бижута.
Техният клас: Асасин.


Последната промяна е направена от 4LYN на Пет Фев 11, 2011 8:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Aoi
Admin
Aoi


Брой мнения : 380
Join date : 06.02.2011
Age : 36
Местожителство : Токио

Лист с данните на Героя
Име: Ваня Мнемик
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Създаване на Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Герой   Създаване на Герой I_icon_minitimeВто Фев 08, 2011 5:31 pm

Ще започнеш своята игра, когато определиш класовете на двамата си героя, както и външния им вид.
Върнете се в началото Go down
S[c]aR




Брой мнения : 23
Join date : 07.02.2011

Лист с данните на Героя
Име: Джулиян Самаел
Клас: Вампир
Ранг: Новак

Създаване на Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Герой   Създаване на Герой I_icon_minitimeВто Фев 08, 2011 8:39 pm

Име : Джулиян Самаел

Години : 20

История : Джулиян бе от знатно вампирско потекло . Фамилията им е била доста могъща и главните лица са били все високо поставени във вампирския свят . Едни от малкото чистокръвни вампири , които са надарени с това проклятие още от деня на раждането си . На всички в семейството били усигурени специялни грижи и добра подготовка . Задължително усвоявали поне основите на това как да се държат на ниво . Високомерието било добре приемана черта . Джулиян се справял с всичко добре и един ден баща му отишъл при него , като му дал задача . Задача , която щяла да покаже дали е готов , за да премине в следващия етап на истинското вампирско обучение . Трябвало да убие всичките братя , сестри и изобщо всички врастници в семейството . Не се поколебал , натежало му единствено когато се изправил пред най - малкото си сестриче . За пръв и последен път той пренебрегнал своите принципи и позволил на чувствата си да контролират действята . Провала беше наказан сурово . Цялата фамилия намразила Джулиян и баща му го прокудил , като издънка . Сам той решил да намери своят начин да подобри уменията си и да отмъсти . Да убие всички в проклетата фамилия . От тогава на сам единственото нещо , от което се интересувал Джу беше отмъщението .

Външен вид : Мрачен , студен с каменно изражение . Дългата му синя коса се спуска по бялото му лице . Очите му нямат постоянен цвят . Променят се в зависимост от настроението му , но обикновенно са червени . Мълчалив е и говори само когато се налага . Не обича да го командват и е доста своенравен . Прави всичко , за да постигне целите си . Кръвопролитята не го притесняват и вродената му кръвожадност , която при него испъква доста има нещо общо . Както се и предполага обожава вкуса на кръвта и не си спестява редовното хранене . Прави го дори , когато е сит . Например , ако просто му е скучно .
Създаване на Герой Noctis_VersusXIII-side
Спътник : Няма
Клас : Вампир


Последната промяна е направена от S[c]aR на Вто Фев 08, 2011 8:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Mefistofell




Брой мнения : 2
Join date : 08.02.2011

Лист с данните на Героя
Име: Гуинплейн
Клас: Човек
Ранг: Новак

Създаване на Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Герой   Създаване на Герой I_icon_minitimeВто Фев 08, 2011 8:45 pm

Име и Фамилия: Гуинплейн
Години:20
История на героя:Нестандартно безлична личност, без минало и бъдеще, със ясна цел - да носи усмивки, и мрачно настояще, лишено от каквато и да било радост.
Външен вид:
Създаване на Герой Real_Gays_Wear_Pink_by_xXNeon_ZombieXx
Спътник:Не му трябва
Клас:Човек, най-обикновен помияр
Върнете се в началото Go down
Aoi
Admin
Aoi


Брой мнения : 380
Join date : 06.02.2011
Age : 36
Местожителство : Токио

Лист с данните на Героя
Име: Ваня Мнемик
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Създаване на Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Герой   Създаване на Герой I_icon_minitimeВто Фев 08, 2011 8:59 pm

S[c]aR написа:
Име : Джулиян Самаел

Години : 20

История : Джулиян бе от знатно вампирско потекло . Фамилията им е била доста могъща и главните лица са били все високо поставени във вампирския свят . Едни от малкото чистокръвни вампири , които са надарени с това проклятие още от деня на раждането си . На всички в семейството били усигурени специялни грижи и добра подготовка . Задължително усвоявали поне основите на това как да се държат на ниво . Високомерието било добре приемана черта . Джулиян се справял с всичко добре и един ден баща му отишъл при него , като му дал задача . Задача , която щяла да покаже дали е готов , за да премине в следващия етап на истинското вампирско обучение . Трябвало да убие всичките братя , сестри и изобщо всички врастници в семейството . Не се поколебал , натежало му единствено когато се изправил пред най - малкото си сестриче . За пръв и последен път той пренебрегнал своите принципи и позволил на чувствата си да контролират действята . Провала беше наказан сурово . Цялата фамилия намразила Джулиян и баща му го прокудил , като издънка . Сам той решил да намери своят начин да подобри уменията си и да отмъсти . Да убие всички в проклетата фамилия . От тогава на сам единственото нещо , от което се интересувал Джу беше отмъщението .

Външен вид : Мрачен , студен с каменно изражение . Дългата му синя коса се спуска по бялото му лице . Очите му нямат постоянен цвят . Променят се в зависимост от настроението му , но обикновенно са червени . Мълчалив е и говори само когато се налага . Не обича да го командват и е доста своенравен . Прави всичко , за да постигне целите си . Кръвопролитята не го притесняват и вродената му кръвожадност , която при него испъква доста има нещо общо . Както се и предполага обожава вкуса на кръвта и не си спестява редовното хранене . Прави го дори , когато е сит . Например , ако просто му е скучно .
Създаване на Герой Noctis_VersusXIII-side
Спътник : Няма
Клас : Вампир

Джулиян, Джулиян, Джулиян... не знаеш в какво се забърка.
Историята ти започва от тук. Какво ще направиш?
Върнете се в началото Go down
Aoi
Admin
Aoi


Брой мнения : 380
Join date : 06.02.2011
Age : 36
Местожителство : Токио

Лист с данните на Героя
Име: Ваня Мнемик
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Създаване на Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Герой   Създаване на Герой I_icon_minitimeВто Фев 08, 2011 9:01 pm

Mefistofell написа:
Име и Фамилия: Гуинплейн
Години:20
История на героя:Нестандартно безлична личност, без минало и бъдеще, със ясна цел - да носи усмивки, и мрачно настояще, лишено от каквато и да било радост.
Външен вид:
Създаване на Герой Real_Gays_Wear_Pink_by_xXNeon_ZombieXx
Спътник:Не му трябва
Клас:Човек, най-обикновен помияр

Гуинплейн, внимавай покрай жените, че рискуваш... девствеността си.
Историята ти започва от тук. Сега на къде?
Върнете се в началото Go down
Little_Magical

Little_Magical


Брой мнения : 17
Join date : 08.02.2011

Лист с данните на Героя
Име: Елена Салваторе
Клас: Магьосник
Ранг: Новак

Създаване на Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Герой   Създаване на Герой I_icon_minitimeВто Фев 08, 2011 9:54 pm

Име и Фамилия: Елена Салваторе
Години: 17
На пръв поглед тя е просто едно красиво момиче, което не би забелязал на улицата. Но това е голяма измама, защото няма нищо обикновено около това момиче. Тя живее със семейството си, но на шестнайстия й рожден ден те катастрофират и умират. Елена е единствено дете и е изпратена при леля си, където открива, че притежава необикновени сили. Скоро тя ги усъвършенства и в момента владее едни от най-труднитя магии и заклинания. Елена намира и това, че има двойник- Катерина. Момичето е твърдо решена да намери истината за това коя е и нищо няма да я спре! Едно от малкото й завещани неща е една сребърна кама, която може да рани което и да било магическо същество. Въпреки че изглежда крехка, не трябва да се залъгваш- Елена може да бъде убийствено опасна!
Външен вид: Едно красиво момиче- права кафява коса, красиви очи и усмивка за която да умреш! Висока е 1.74 със стройна и крехка фигура.
Спътник: Няма. Обича да работи сама
Клас: Магьосник

Създаване на Герой 165656_175007645869768_117081104995756_352682_2984527_n
Върнете се в началото Go down
Aoi
Admin
Aoi


Брой мнения : 380
Join date : 06.02.2011
Age : 36
Местожителство : Токио

Лист с данните на Героя
Име: Ваня Мнемик
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Създаване на Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Герой   Създаване на Герой I_icon_minitimeВто Фев 08, 2011 10:00 pm

Елена... играта ще започне за теб, когато определиш какъв вид магьосник си. Ако изпитваш затруднение - цък.
Върнете се в началото Go down
Aoi
Admin
Aoi


Брой мнения : 380
Join date : 06.02.2011
Age : 36
Местожителство : Токио

Лист с данните на Героя
Име: Ваня Мнемик
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Създаване на Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Герой   Създаване на Герой I_icon_minitimeВто Фев 08, 2011 10:16 pm

Елена, твоята игра може да започне от тук.
Крайна цел на пътуването - Город и 233.
Върнете се в началото Go down
Senses Fail

Senses Fail


Брой мнения : 9
Join date : 07.02.2011

Лист с данните на Героя
Име: Клаус Морт
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Създаване на Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Герой   Създаване на Герой I_icon_minitimeВто Фев 08, 2011 10:27 pm

Име и Фамилия:Клаус Морт

Години:21

История на героя:Нощта спусна черната си одежда над всичко на около и мъглата бързо се спусна.Облаците загръщаха небето и скриваха звездите.Скякаш всички пазеха черната,мръсна тайна.Тишината можеже да подлуди който и да било,дори вятърът постепенно утихна и накрая спря.Сякаш времето застина,нищо не мърдаше,нищо не шумеше.Изведнъж зад облаците се подаде среберн лъч,който разби всичко.Мъглата падна толкова ниско,че беше само на около метър над земята.Небето се избистри и звездите си поеха дъх.Изгревът настъпи,луната отново се роди,но тази вечер бе малко по специфична от всички останали.Пълнулунието беше най-малкия фактор,месечината бе близо,сякаш искаше да прошепне нещо,изглеждаше зловещо голяма.Да споменем и цвета и'-кърваво червен,лъчите и' се спускаха надолу сякаш тя кървеше и поливаше всичко-беше денят на кървавата луна.Казват,че когато луната е голяма и червена,а въздуха е толкова нажежен и наелектризиран,ще се случи нещо повратно...Аз не знам какво се е случило,защото в този ден съм се родил.Не бях обикновен...в себе си носих смърт,навсякъде около мен имаше само смърт.Израстанх сред уханието на разложена плът и прясно изкопан гроб.Цялата територия на некромансърите бе едва ли не мъртва...Това бе и дар и проклятие.Да бъдеш почти мъртав или почти жив бе може би предимство.Но емоциите на мъртвец определено бяха проклятие.ВИнаги съм се чудил какво щеше да е..ако бях друг,ако бях човек...Тази загадка ще остане не разгадана за мен,но аз съм доволен и на това което имам...явно се задоволявам със малко.
Успях да премина всички загадки,изпитания и тренировки и най-накрая мога да се отдам на това което искам,да правя това което искам.Обичам да обикалям света и да опознавма нови места и видове,до кога ли ще правя това,нали вече съм мъртав...или не?

Външен вид:Безразличен,студен,безсърдечен може би...Видът му излъчва неприязъм към всичко и всеки.Може би целия този "мъртав маскарад" е изградил тази му самоличност.Висок е метър и двеведест.Косата му е средно дълга.черна на цвят.Очите му са сивкави,а понякога малко по-тъмни.Противно на очакванията за вид на зомби,падаща плът,разпилени крайници и говореща глава,Клаус не се различавапо външен вид от хората,вампирите и нормално изглеждащите същества.Интоитивните могат да го различат по специфичното енергийно излъчване на некромансърите.
Клаус има много твърд характер,той командва парада и точка.Понякога високомерен и винаги особено горделив.Може да се похвали с добро чувство за хумор.Попринцип се разбира добре с всички същества,но най-присърце са му вампирите...поне някой го разбира...
Снимка:
-1-
-2-

Спътник:NONE

Клас:Некромансър
Върнете се в началото Go down
Aoi
Admin
Aoi


Брой мнения : 380
Join date : 06.02.2011
Age : 36
Местожителство : Токио

Лист с данните на Героя
Име: Ваня Мнемик
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Създаване на Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Герой   Създаване на Герой I_icon_minitimeВто Фев 08, 2011 10:44 pm

Клаус Морт... по външен вид приличаш на един мой стар приятел - Zakkusu Fea, което ти носи само положителни точки.
А сега, твоята история започва от тук. Крайна цел - Ъндърграунд.
Върнете се в началото Go down
Aoi
Admin
Aoi


Брой мнения : 380
Join date : 06.02.2011
Age : 36
Местожителство : Токио

Лист с данните на Героя
Име: Ваня Мнемик
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Създаване на Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Герой   Създаване на Герой I_icon_minitimeВто Фев 08, 2011 11:34 pm

Име и Фамилия: Ваня Мнемик
Години: 20
История на героя:
От малка си играя. Обожавам игрите и облагите, които вървят с тях. Разбирайте го както си поискате.
Аз нямам минало, а за бъдещето не ми се мисли. Нека поиграем... на моята игра.

Ваня винаги минаваше с тези няколко изречения, защото не обичаше да разказва за себе си, нито за нещата, които беше преживяла. Тя имаше своите пороци, но какво от това?

Външен вид:

Създаване на Герой Cersei_Seated_by_jezebel

Спътник: Няма

Клас: Некромансър
Върнете се в началото Go down
TheWrither

TheWrither


Брой мнения : 34
Join date : 08.02.2011
Местожителство : Plovdiv

Създаване на Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Герой   Създаване на Герой I_icon_minitimeВто Фев 08, 2011 11:38 pm

Ванче, Ванче. Всеки има пороци. Само гледай да не те завладеят. Приключението ти почва от тук а крайната дестинация е Мур. Късмет!
Върнете се в началото Go down
Bullzeye

Bullzeye


Брой мнения : 1
Join date : 14.02.2011

Създаване на Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Герой   Създаване на Герой I_icon_minitimeПон Фев 14, 2011 5:08 pm

Име и Фамилия: Adriano Larazza / Адриано Лараца

Години: 21

История на героя: Адриано е млад е амбициозен боен маг, който иска да се докаже, като такъв. Още от малък е започнал да чете от книгите на дядо си, за магията и основите и, а преди юношеските години, вече е бил магьосник. Адриано напуска дома си и тръгва да обикаля света в търсене на съдбата си - понякога дори и той се чуди дали има такова нещо, като съдба.
По характер е спокоен и по-някога закачлив, но е приятен човек и никога няма да го видиш да тръгне да се заяжда първи или нещо от рода.

Външен вид: Спокоен, често усмихнат и по погледа му може да разбереш, че не ти мисли злото. Висок 185см., косата му е тъмно кестенява и средно дълга. Лицето му е бледо. Физиката му е стройна. Очите му са широко отворени и кестеняви на цвят.

Спътник: Змия на име - Пойзън

Клас: Магьосник

Адриано, всичко е добре, когато свършва добре. Избери класа на магьосника си. Цъкни тук.
Върнете се в началото Go down
Aoi
Admin
Aoi


Брой мнения : 380
Join date : 06.02.2011
Age : 36
Местожителство : Токио

Лист с данните на Героя
Име: Ваня Мнемик
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Създаване на Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Герой   Създаване на Герой I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 3:55 pm

4LYN написа:
Тя се казва Криста, а той Георг. Те са брат и сестра, но както винаги тя е по-умната, а той по-наивния от двамата. Ето защо в трудните моменти се очаква Криста да взима решения, а Георг си пада по забавленията. Иначе казано Георг е нейния спътник.
Тя е на 21, а той на 19. Макар и малки на години и двамата са видели достатъчно от света.
Тяхната история - дори и те не я знаят. Тук са за да узнаят своето минало и да научат бъдещето си.
Криста е висока (около 174 см) и стройна млада дама. По раменете й се спуска дълга права кестенява коса. Очите й - катранено черни. А нейният брат: мургав, черноок с къса черна коса. В лице двамата не си приличат и хората често ги взимат просто за непознати един за друг момче и момиче.
Криста е отличничката на випуска. Учи медицина в Кройлербронкският Университет. Георг може да се каже, че е разочарованието в семейството. Той също е известен в даскалото, но не с пъргавия си ум,а с чара и способността да омайва момичетата. Не обича да учи. Той също е студент и учи Квантова механика, благодарение на своя вуйчо преподавател в същия университет и първи приятел с Декана на факултета. Георг е маниак на тема бижута.
Техният клас: Асасин.

Криста и Георг, тръгвате от Улиците на Блулайт, като крайната ви цел в да стигнете до Лост. Успех и приятна игра.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Създаване на Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Герой   Създаване на Герой I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на Герой
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Силата на героя Ви по време на битка с друг герой и/или НПС

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Начало :: Създаване на Герой-
Идете на: