Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Законът и престъплението, редът и анархията, защитникът и жертвата – те винаги си противостоят и създават предпоставки за сблъсък. Ненавистта и яростта провокират насилие, което руши живота на хората. Защото сме различни и сме обречени на сблъсъци.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Лидерът

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Aoi
Admin
Aoi


Брой мнения : 380
Join date : 06.02.2011
Age : 36
Местожителство : Токио

Лист с данните на Героя
Име: Ваня Мнемик
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Лидерът Empty
ПисанеЗаглавие: Лидерът   Лидерът I_icon_minitimeНед Фев 06, 2011 9:27 pm

Това беше мъжът, който бе успял да сключи премирие с некромансърите и да обърне нещата в полза и на двете страни. Точно за това последователите му го боготворяха.
От тук се взимаха заданията, с които можеха да се изкарат малко пари.

Лидерът F7a1287444045b046e57c036817ef2e6
Блек Вейл
Върнете се в началото Go down
SerenaEll

SerenaEll


Брой мнения : 56
Join date : 07.02.2011
Age : 88
Местожителство : Пловдив

Лист с данните на Героя
Име: Серена Ел
Клас: Вампир
Ранг: Новак

Лидерът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лидерът   Лидерът I_icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 10:01 pm

-Мерси.
Каза тя като взе писмото и дръгна надолу по коридора. Вървя около 15 минути и видя една красиво издялана врата. Почука два пъти и зачака отговор. Да бъде мила. Е тя е мила. защо хората си мислеха, че е злобна. Малко преди да отворят вратата Серена си пооправи косата
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1669990280
Aoi
Admin
Aoi


Брой мнения : 380
Join date : 06.02.2011
Age : 36
Местожителство : Токио

Лист с данните на Героя
Име: Ваня Мнемик
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Лидерът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лидерът   Лидерът I_icon_minitimeНед Фев 20, 2011 1:40 pm

Вратата се отвори скърцайки, вътре изглеждаше тъмно, неприветливо, аромат на скъпо вино се носеше навсякъде. Ухаеше толкова добре, че лесно можеше да бъде сбъркано с кръв. Дали трябваше да прекрачи прага?
Върнете се в началото Go down
SerenaEll

SerenaEll


Брой мнения : 56
Join date : 07.02.2011
Age : 88
Местожителство : Пловдив

Лист с данните на Героя
Име: Серена Ел
Клас: Вампир
Ранг: Новак

Лидерът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лидерът   Лидерът I_icon_minitimeПон Фев 21, 2011 7:23 pm

Серена прекрачи прага като попита"
-Някой има ли някой тук? Извинете можели да вляза.
Каза тя и като не получи влезе с бавна крачка в помещението. Стоеше все едно беше статуя. Чакаше да се появи някои. Държеше плика, който трябваше да бъден пратен
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1669990280
Aoi
Admin
Aoi


Брой мнения : 380
Join date : 06.02.2011
Age : 36
Местожителство : Токио

Лист с данните на Героя
Име: Ваня Мнемик
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Лидерът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лидерът   Лидерът I_icon_minitimeПон Фев 21, 2011 9:55 pm

Очите й започнаха да свикват с тъмнината. Серена започна да различава силуетите на мебелите, от които обеше обградена, както и един специфичен - на мъж, който лежеше на дивана, вдигнал краката на облегалката му. Нищо друго.
- Може. За какво си тук?
Върнете се в началото Go down
SerenaEll

SerenaEll


Брой мнения : 56
Join date : 07.02.2011
Age : 88
Местожителство : Пловдив

Лист с данните на Героя
Име: Серена Ел
Клас: Вампир
Ранг: Новак

Лидерът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лидерът   Лидерът I_icon_minitimeВто Фев 22, 2011 9:25 pm

-Казаха ми, да донеса това писмо тук, за да може вие да го пратите. Ако имаше телефони, всичко щеше да бъде по-добре.
Изсумтя тя като го гледаше директно в очите и чакаше да дойде да вземе писмото от нея
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1669990280
Aoi
Admin
Aoi


Брой мнения : 380
Join date : 06.02.2011
Age : 36
Местожителство : Токио

Лист с данните на Героя
Име: Ваня Мнемик
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Лидерът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лидерът   Лидерът I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 8:34 pm

Очите му проблеснаха сякаш точно това очакваше да стане и нищо друго, сякаш четеше мислите на Серена.
- Прекрасна, ако смяташ, че ще си помръдна пръста, за да ти направя тази малка услуга, то жестоко се лъжеш, освен, ако няма нещо, което можеш да ми предложиш. - Усмихна се той. - А така като те гледам... - очите му се плъзнаха по нея, изгарящи от желание, чувстваше как я съблича с поглед - няма какво да възбуди интереса ми.
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz

poli_dreamz


Брой мнения : 77
Join date : 07.02.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Лист с данните на Героя
Име: Ния Джурейт
Клас: Вампир
Ранг: Новак

Лидерът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лидерът   Лидерът I_icon_minitimeСря Мар 02, 2011 10:57 pm

Спрях се пред внушителната врата. От вътре се носеше аромат на вино, стари мебели и лека доза кръв. Надушвах миризмата на два индивида. Явно "шефа" не беше сам, но това не ми попречи да почукам на вратата, сигурна в себе си.
Върнете се в началото Go down
SerenaEll

SerenaEll


Брой мнения : 56
Join date : 07.02.2011
Age : 88
Местожителство : Пловдив

Лист с данните на Героя
Име: Серена Ел
Клас: Вампир
Ранг: Новак

Лидерът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лидерът   Лидерът I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 12:15 am

Aoi написа:
Очите му проблеснаха сякаш точно това очакваше да стане и нищо друго, сякаш четеше мислите на Серена.
- Прекрасна, ако смяташ, че ще си помръдна пръста, за да ти направя тази малка услуга, то жестоко се лъжеш, освен, ако няма нещо, което можеш да ми предложиш. - Усмихна се той. - А така като те гледам... - очите му се плъзнаха по нея, изгарящи от желание, чувстваше как я съблича с поглед - няма какво да възбуди интереса ми.

Серена вървеше към него докато не стигна дивана. Приклекна пред него и каза
-какъв лидер сте, ако не направите това. За какво са вие назначили на този пост. Само да стойте. Едва ли? След като получа това, което трябва да ми пратят ще измислим нещо с което да ви заинтересовам
Гласът й беше сладникав, но в него имаше една идея дразнимост. Много добре знаеше какво искаше от нея и щеше да го получи след като саманта се върне при нея.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1669990280
Aoi
Admin
Aoi


Брой мнения : 380
Join date : 06.02.2011
Age : 36
Местожителство : Токио

Лист с данните на Героя
Име: Ваня Мнемик
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Лидерът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лидерът   Лидерът I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 3:22 pm

На вратата се почука. Миризмата на друга женска обходи въздуха. Беше толкова досадно, че чак червата на Блейк Вейл за малко да се обърнат.
През последната седмица кабинетът му беше станал главен път, през който минаваха всичко. Това не му се харесваше.
Тази, която клечеше до него бе започнала да му обеснява какво се очакваше от него като лидер. Проклети новобранци. Нищо не знаеха и нищо не подозираха. Дали да я убиеше сега или после? По-добре сега, тъкмо щеше да има едно гърло по-малко за обяд, а и тази, която влезеше след нея... две гърла по-малко за обяд.
- Прекрасна, не смятам, че ти си тази, която може да ми разказва за какво съм бил назначен. Ще получиш това, което искаш, но при едно условие. Разбери кой съм в действителност и следващия път, когато дойдеш тук, влез така, както се очаква от теб. Ако имаш малко късмет, може до дивана ми да лежи прескъпата ти вълчица.
Блейк Вейл погледна вратата и се намръщи.
- Влез.
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz

poli_dreamz


Брой мнения : 77
Join date : 07.02.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Лист с данните на Героя
Име: Ния Джурейт
Клас: Вампир
Ранг: Новак

Лидерът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лидерът   Лидерът I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 3:35 pm

Отворих бавно вратата, която досадно изскърца - показ, за това от колко време е бил построен замъка и неговата внушителност. Само по аромата на каменните стени, вратата от масивно дърво и леко прашните мебели, сякаш виждах всичките години и спомени, съдържани в тази крепост.
Влезнах предпазливо в кабинета и се огледах. Пред мен на известно разстояние стояха елегантен мъж и една жена, която честно казано ми приличаше повече на върколак, отколкото на вампир. Личеше си, че е новобранец. Не й обърнах особено внимание, защото забелязах проницателният поглед на лидера. Поклоних леко глава и когато я изправих заговорих:
-Добър ден! Казвам се Ния Джурейт. Тук съм да попитам, как мога да стана член на обществото ви?
Зачаках търпеливо отговора си. Личеше си, че другата вампирка е раздразнена. Може би от появата ми, може би от нещо, случило се преди това, но това не ме интересуваше ни най-малко.
Върнете се в началото Go down
Aoi
Admin
Aoi


Брой мнения : 380
Join date : 06.02.2011
Age : 36
Местожителство : Токио

Лист с данните на Героя
Име: Ваня Мнемик
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Лидерът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лидерът   Лидерът I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 4:05 pm

Такива същества обичаше Блек, знаещи как да се държат пред някой, който ги превъзхожда във всичко, за което можеха да се досетят.
Казваше се Ния... Ния някоя си. Не го интересуваше. Беше красива, но не достатъчно. Знаеше как да се държи, но имаше какво да се желае още. Не обичаше жените. Напълно предсказуемо.
- Ния - започна Блек, - желаете да се присъедините към моята малка общност? - Говореше като господар, какъвто именно беше. - Знаете ли какво означава това?
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz

poli_dreamz


Брой мнения : 77
Join date : 07.02.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Лист с данните на Героя
Име: Ния Джурейт
Клас: Вампир
Ранг: Новак

Лидерът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лидерът   Лидерът I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 4:18 pm

Погледът ми беше сериозен, даже леко ленив. Бях малко изморена от пътя, предполагам на това се дължеше. Както и да е. Заговорих кротко, макар и сигурно. Но все пак уважението ми си личеше. Мъжът беше с класи над нас.
-Да, желая. Означава да дам всичко от себе си, за развитието си, така че да стана член, заслужаващ уважение и на който може да се разчита. Знам, че няма да е лесно, но това не ме плаши.
Върнете се в началото Go down
Aoi
Admin
Aoi


Брой мнения : 380
Join date : 06.02.2011
Age : 36
Местожителство : Токио

Лист с данните на Героя
Име: Ваня Мнемик
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Лидерът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лидерът   Лидерът I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 11:07 pm

- В такъв случай, настани се и се върни обратно тук. За да станеш член, ще трябва да видя на какво си способна, както и да те прикрепя към учител.
Блек я гледаше. Новак, нищо не можещ, но знаеше за кого точно да я закрепи. Това щеше да бъде интересно нещо, което си заслужаваше да бъде наблюдавано.
- А сега - започна Господарят, - и двете - напуснете.
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz

poli_dreamz


Брой мнения : 77
Join date : 07.02.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Лист с данните на Героя
Име: Ния Джурейт
Клас: Вампир
Ранг: Новак

Лидерът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лидерът   Лидерът I_icon_minitimeНед Мар 06, 2011 3:22 am

-Благодаря ви.
Обърнах се и излязох от стаята, като затворих вратата след себе си. Не изчаках другата, личеше си, че се тутка или не знам и аз какво. Изглеждаше дразнеща. Такава каквато е свикнала или поне иска да получава всичко без да си е мръднала пръста, за да го получи. В този свят нещата не ставаха така - само с едно хубаво тяло и лице, които лесно можеха да бъдат заменени, както и с пърхане на мигли.
Тръгнах по коридора. Усмивка се показа на лицето ми. Аз от друга страна получавах това, което исках защото знаех пред кого как да се държа и разчитах не само на външността си, но и на това, което се намираше в главата ми. Това ми помогна и в този случай и така с горда крачка се отправих към домакина, който трябваше да ме настани.
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz

poli_dreamz


Брой мнения : 77
Join date : 07.02.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Лист с данните на Героя
Име: Ния Джурейт
Клас: Вампир
Ранг: Новак

Лидерът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лидерът   Лидерът I_icon_minitimeНед Мар 06, 2011 4:30 pm

Върнах се тук...отново. Какво ли пък щеше да ме пробва тоя вамп? Шантава работа. Дано да е свързано с проливане на кръв. Може би ще ми каже да убия онази вълкоподобната. Красота! Както и да е, отплеснах се.
Почуках пак на вратата и влезнах отново. Онази още беше там. Погледнах учудено. Аз ли бях много бърза или тя беше много бавна? Все тая... Обърнах се към лидера, чието име още не знаех и заявих.
-Ето ме отново!
И само толкова. Не обичах да говоря много. Каквото трябваше да знам щеше да ми го каже. Държах едната си кама в ботуша, за случай, че трябваше да ръгам някой.
Върнете се в началото Go down
Aoi
Admin
Aoi


Брой мнения : 380
Join date : 06.02.2011
Age : 36
Местожителство : Токио

Лист с данните на Героя
Име: Ваня Мнемик
Клас: Некромансър
Ранг: Новак

Лидерът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лидерът   Лидерът I_icon_minitimeНед Мар 06, 2011 5:25 pm

Блек я погледна. Погледът му изразяваше някаква досада, но не беше ясно дали бе от това, че Ния се е завърнала или че Серена все още седеше в скута му.
- Ния - заговори той, - избрах твоя ментор. Името му няма значение, но с едно определено наименование ще успееш да го намериш - Безликия. Очаква те в тренировъчните зали.
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz

poli_dreamz


Брой мнения : 77
Join date : 07.02.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Лист с данните на Героя
Име: Ния Джурейт
Клас: Вампир
Ранг: Новак

Лидерът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лидерът   Лидерът I_icon_minitimeНед Мар 06, 2011 5:39 pm

Повдигнах едната си вежда.
-Безликият, ха? Добре.
Обърнах се и пак към изхода. Нямах намерение да си губя времето тук. Отворих вратата и казах като бях наполовина обърната към тях:
-Ще ви оставя да.....продължите....
Лукава усмивка се появи на лицето ми. Даже леко подигравателна. Както казах цялата тази картинка как тя му се е провесила ми беше смешна. След което се обърнах и затворих вратата след себе си.
Върнете се в началото Go down
SerenaEll

SerenaEll


Брой мнения : 56
Join date : 07.02.2011
Age : 88
Местожителство : Пловдив

Лист с данните на Героя
Име: Серена Ел
Клас: Вампир
Ранг: Новак

Лидерът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лидерът   Лидерът I_icon_minitimeПет Мар 11, 2011 12:39 am

Серена продължаваше да го гледа право в очите. Погледът му издавеше нотка на раздразнение. Докато говореха влезе някаква жена. Ел, разбра, че не й допада много. Остави писмото на близката маса и като онази изчезна момичето отново се обърна към лидера.
- Ще ме извините, но не мога да живея без нея.
Обясни му тя като тръгна да излиза. Крачеше бавно, слагайки единия си крак пред другия. Да, че беше разглезена беше и получаваше почти всичко, което си поставаше за цел. Стигна до вратата, обърна се като се усмихна:
-Да попитам къде мога да започна обучението си..
Попита тя като го погледна въпросително
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1669990280
Sponsored content





Лидерът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лидерът   Лидерът I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лидерът
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Прокълнатите :: Уолфдел :: Замъкът-
Идете на: